پیام پوران درخشنده به احسان علیخانی/ از تماشای «ماه عسل» امسال لذت می‌برم

پوران درخشنده که از چند روز دیگر با فیلم «زیر سقف دودی» میهمان سینماها می‌شود در پیامی با مثبت قلمداد کردن رویه «ماه عسل موضوع» دو شب گذشته را بسیار جذاب دانست.

به گزارش روابط عمومی ماه عسل در این پیام خطاب به احسان علیخانی آمده است:

برنامه ای بسیار عالی و تاثیر گذار و باور پذیر و بسیار واقعی را از شما دیدم. من به شما آقای علیخانی عزیز تبریک می گویم که اینقدر با وسواس و حساسیت و سختی بسیار دنبال سوژه ها و مواردی در جامعه هستند که مبتلا به دارد و بحث روز است. این کار بسیار خسته کننده ست چراکه من می دانم پیدا کردن معضلات ، پژوهش درباره آنها و رسیدن به یک ریشه یابی درباره آنها بسیار کار سختی است. واقعیتی که شما آن را انتخاب می کنید و تحت غالب یک تاک شو روی آن کار می کنید خیلی زحمت می خواهد و من می بینیم که شما بعد از این همه سال که کار کردید دغدغه مند بودید و واقعا کارنامه درخشانی دارید.

امسال هم که دیگر فوق العاده است و من از تماشای «ماه عسل» لذت می برم. این مسئله ای که شما در این چند شب به آن پرداختید در واقع هسته اصلی داستان فیلم جدید من است که از چند روز دیگر روی پرده می رود چون «زیر سقف دودی» هم به طلاق عاطفی می پردازد. شاید این جور واقع گرایی ها در تلویزیون و سینما بتواند کمی ما را از این مشکلات نجات بدهد و من امیدوارم همان اندازه که از قاب تلویزیون و ماه عسل این مشکلات دارد دیده می شود این فیلم در سینما هم دیده شود.

او در بخش دیگری عنوان کرد: در این دو شب که «ماه عسل» را جدی تر می دیدم فهمیدم که خانواده چقدر جایگاه مهمی دارد و چقدر می تواند باعث شود که آسیب های جدی به سمت فرزندانمان بیاید!

قصه طلاق در این دو شب مرا خیلی به فکر وادار کرد فهمیدم شکوه ها ، گلایه ها و دعواها چقدر می تواند یک فرزند را بسازد و آینده اش را ترسیم کند یا تاثیرات مخربی بر روانش داشته باشد. امیدوارم در ادامه این مسیر هم موفق باشید و نقطه های تاریک اجتماع را بازهم با ذکاوت و دقت روی صحنه این برنامه ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *